Jak působí kosmetika pro zeštíhlování a tvarování postavy?

Zeštíhlení a tvarování postavy přírodní kosmetikou

Přírodní kosmetické přípravky pro zeštíhlení a tvarování postavy jsou často zaměřeny na pouhé prokrvení či odvodnění tkáně.

Kosmetičtí odborníci ve společnosti Alqvimia se ale zaměřili na hledání takových čistě přírodních složek kosmetických přípravků, které skutečně zasahují do metabolismu tukové tkáně a dosahují tak maximálního zeštíhlujícího efektu. Výsledkem je produktová řada Alqvimia Silhouette složená s celého komplexu kosmetických přípravků pro tvarování tělesných partií, zeštíhlování, a boj s celulitidou. Účinnými složkami těchto zeštíhlujících kosmetických přípravků a přípravků pro tvarování postavy jsou zejména výtažky z benediktu lékařského, který se vyznačuje ojedinělou schopností štěpit tuky, grapefruitu, voňatky, citronu a fenyklu. Žádný z kosmetických přípravků pro zeštíhlení a tvarování postavy řady Alqvimia Silhouetteneobsahuje kofein.

Synergický efekt kosmetických přípravků Alqvimia pro zeštíhlování a tvarování postavy

Jedinečná účinnost kosmetické řady pro tvarování postavy a zeštíhlení Alqvimia Silhouetteje vedle 100% přírodního původu dána tím, že působí komplexně a v synergii. Složení jednotlivých kosmetických přípravků pro zeštíhlení a tvarování postavy je vyváženo tak, aby žádoucí projevy na sebe navazovaly a podporovaly se, a nežádoucí byly eliminovány. Pokud tedy žena aplikuje všechny kosmetické přípravky podle doporučení ve správném pořadí, zeštíhlující a anticelulitický efekt každého z nich se výrazně zvyšuje a k žádoucímu tvarování postavy dochází mnohem rychleji.

Přírodní zvětšení a zpevnění poprsí

Nejste spokojena s křivkami svého těla a plastické operace vás děsí - již na ně nemyslete- nemusíte.

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Hledáte opravdu účinnou přírodní cestu k zeštíhlení  a tvarování postavy? Objevte efekt nejsilnějšího přírodního ,,spalovače tuků"  v přípravcích řady Body Sculptor.

 

Kosmetika pro omlazení pleti

Kosmetika pro omlazení pleti

Hledáte 100% přírodní péči o pleť po čtyřicítce? Zajímá Vás okamžitý a viditelný účinek? Alqvimia Vám nabízí přírodní alternativu ke konvenčním omlazujícím metodám v podobě jedinečné řady Eternal Youth.

Tvorba www stránek: Barton Studio. s.r.o.