Meditation Collection Inner Peace Set

Uvolňující vůně levandule a vzácných bylin v unikátní řadě Anti Stress Alqvimia odstraní známky únavy a napětí. Ideální dárek pro muže a ženy, hledající harmonii a uvolnění


Dárkový set obsahuje:

-    Anti Stress Bath Gel 30ml, antistresový koupelový a sprchový gel
-    Anti Stress Body Oil 30ml, antistresový tělový olej
-    Anti Stress Body Elixir 30ml, antistresové tělové mléko
-    Mini Lavender mýdlo 25g, ručně vyráběné levandulové mýdlo
-    Lavender Essential Oil 5ml, levandulový esenciální olej
-    Parfumerský testovací proužek

MEDITATION COLLECTION – INNER PEACE
Vyberte takovou denní dobu, která vám umožní dostatek pohodlí pro tento malý rituál. Soustřeďte se. Zanechte všech činností, kterými jste se dosud zabývali. Zaměřte svou pozornost na tento jediný okamžik, který přinese klid a pokoj do vašeho dne.
1. Umyjte si ruce aromaterapeutickým mýdlem Alqvimia, soustřeďte se na jeho vůni. Vyšlete krátkou myšlenku vděčnosti za vodu, která nám dává život. Pokud máte dostatek času, dopřejte si namísto toho koupel s přísadou vonného gelu Anti Stress Bath and Shower Gel.
2. Pohodlně se posaďte. Na papírový testovací proužek opatrně kápněte jednu kapku Lavender esenciálního oleje Alqvimia a poprvé přivoňte. Zavřete oči a nechte své pocity plynout skrze vaši mysl do srdce... Vdechujte vůni alespoň 3 minuty.
3. V celém svém těle od nohou až k hlavě nalezněte stresové body. Jakmile si je uvědomíte, představte si (vizualizujte) molekuly levandulové esence, produdící vaším tělem a působící v těchto místech. Esenciální oleje jsou duší rostlin a levandule pomáhá odstranit tenzi a napětí. Vědomě uvolněte každou oblast.
4. Celé své tělo naplňte láskou a soucitem. Pak se soustřeďte na svůj dech - aby plynul přirozeně, z oblasti břicha. Zůstaňte v naprostém tichu.
5. Otevřete oči. Snažte se udržet si svůj pocit vnitřního klidu.
6. Na oblast hrudníku aplikujte jemnou masáží tělový olej Anti Stress Body Oil nebo Anti Stress Body Elixir. Všímněte si, jak se pocity proudící z vaší pokožky mísí a spojují s vnitřími emocemi.
7. Třikrát se zhluboka nadechněte. Uvědomte si svůj pocit pohody, štěstí a vděčnosti.

Přírodní zvětšení a zpevnění poprsí

Nejste spokojena s křivkami svého těla a plastické operace vás děsí - již na ně nemyslete- nemusíte.

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Hledáte opravdu účinnou přírodní cestu k zeštíhlení  a tvarování postavy? Objevte efekt nejsilnějšího přírodního ,,spalovače tuků"  v přípravcích řady Body Sculptor.

 

Kosmetika pro omlazení pleti

Kosmetika pro omlazení pleti

Hledáte 100% přírodní péči o pleť po čtyřicítce? Zajímá Vás okamžitý a viditelný účinek? Alqvimia Vám nabízí přírodní alternativu ke konvenčním omlazujícím metodám v podobě jedinečné řady Eternal Youth.

Tvorba www stránek: Barton Studio. s.r.o.