Meditation Collection Magnetism Set

Fascinující mysterium dávných umění alchymie v oslavě ženskosti a krásy. Spojení myrhy a vzácných pryskyřic v jedinečné řadě Queen of Egypt, nejslavnější z výrobků Alqvimia.
Její jemná exotická vůně,  tvořící auru šarmu a výjimečnosti, propůjčuje ženskou sebejistotu a vnitřní sílu. Navíc hloubkově hydratuje, vyživuje a omlazuje pokožku a dodává jí hedvábnou jemnost.
Ideální dárek pro ženy, toužící zdůraznit svou přitažlivost.

Dárkový set obsahuje:

-    Queen of Egypt Bath Gel 30ml, vonný koupelový a sprchový gel
-    Queen of Egypt Body Oil 30ml, vonný omlazující tělový olej
-    Queen of Egypt Body Elixir 30ml, vonné omlazující tělové mléko
-    Mini Queen of Egypt mýdlo 25g, ručně vyráběné vonné mýdlo
-    Opend Mind Essential Oil 5ml, meditační esenciální olej
-    Parfumerský testovací proužek

MEDITATION COLLECTION – MAGNETISM
Vyberte takovou denní dobu, která vám umožní dostatek pohodlí pro tento malý rituál. Soustřeďte se. Zanechte všech činností, kterými jste se dosud zabývali. Zaměřte svou pozornost na tento jediný okamžik, který přinese klid a pokoj do vašeho dne.
1. Umyjte si ruce aromaterapeutickým mýdlem Alqvimia, soustřeďte se na jeho vůni. Vyšlete krátkou myšlenku vděčnosti za vodu, která nám dává život. Pokud máte dostatek času, dopřejte si namísto toho koupel s přísadou vonného gelu Queen of Egypt Bath and Shower Gel.
2. Pohodlně se posaďte. Na papírový testovací proužek opatrně kápněte jednu kapku Open Mind esenciálního oleje Alqvimia a poprvé přivoňte.
3. Zavřete oči a pomalu vdechujte, představte si (vizualizujte) molekuly vonné esence Open Mind, proudící tělem k vašemu srdci. Esenciální oleje jsou duší rostlin a tato unikátní směs pomáhá otevřít srdce a mysl a nalézt spojení s vlastní podstatou.
4. Vyzkoušejte jednoduché dechové cvičení: Zhluboka vydechněte, z hloubi hrudníku i břicha, setrvejte tak několik okamžiků. Až vaše potřeba vzduchu vzroste, uvolněte se přirozenému hlubokému nádechu. Všimněte si příjemného pocitu expanze, vitality a síly. Opakujte několikrát. Pak zklidněte svůj dech, soustřeďte se, aby plynul přirozeně, z oblasti břicha. Zůstaňte v naprostém tichu.
5. Otevřete oči. Snažte se udržet si svůj pocit vnitřního klidu.
6. Na oblast hrudníku aplikujte jemnou masáží tělový olej Queen of Egypt Body Oil nebo Queen of Egypt Body Elixir. Všímněte si, jak se pocity proudící z vaší pokožky mísí a spojují s vnitřími emocemi.
7. Třikrát se zhluboka nadechněte. Uvědomte si svůj pocit harmonie, sebejistoty a štěstí.

Přírodní zvětšení a zpevnění poprsí

Nejste spokojena s křivkami svého těla a plastické operace vás děsí - již na ně nemyslete- nemusíte.

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Hledáte opravdu účinnou přírodní cestu k zeštíhlení  a tvarování postavy? Objevte efekt nejsilnějšího přírodního ,,spalovače tuků"  v přípravcích řady Body Sculptor.

 

Kosmetika pro omlazení pleti

Kosmetika pro omlazení pleti

Hledáte 100% přírodní péči o pleť po čtyřicítce? Zajímá Vás okamžitý a viditelný účinek? Alqvimia Vám nabízí přírodní alternativu ke konvenčním omlazujícím metodám v podobě jedinečné řady Eternal Youth.

Tvorba www stránek: Barton Studio. s.r.o.