Relaxing Essential Oil Blend

Směs esenciálních olejů navozující pocit nadpozemského klidu. Zajistí uvolnění, radost a pohodu.

Každý z esenciálních olejů obsažený v této směsi navozuje pocit klidu a míru. Všechny pocházejí z rostlin, které se nejčastěji využívaly ke zklidnění nervového systému. Kromě účinku na nervové buňky působí také jako něžné pohlazení pro tělo, uvolňuje a vrací rovnováhu.

17 ml

Tento esenciální olej obsahuje:

Pomeranč: hydratuje, detoxikuje a tonizuje
Lavender: navozuje emocionální rovnováhu, uklidňuje, má relaxační účinky
Petitgrain: hojí pokožku a chrání ji
Koriandr: regeneruje, stimuluje a chrání pokožku
Cedr: chrání pokožku
Citron: má adstringentní účinky, harmonizuje a chrání pokožku
Anýz: čistí, uklidňuje a relaxuje
Geranium: harmonizuje a posiluje ženské sebevědomí
Kadidlo: navazuje meditaci, má uklidňující vůni a relaxační účinky

Přináší relaxaci na emocionální úrovni. Harmonizuje a stimuluje. Umocňuje stavy štestí. Hydratuje, vyživuje a regeneruje. Tato směs je aktivní synergií esenciálních olejů, které tonizují a revitalizují pokožku. Tento parfém je určen k ředění v kombinaci s nosným olejem; pro tento účel doporučujeme lískooříškový nebo mandlový jednopruhový olej z produkce značky ALQVIMIA. Maximální koncentrace? 3% pro použití na tělo. Je vhodný do koupele nebo do výřivé vany a k doplnění nebo vylepšení ošetření ALQVIMIA.

Citrus medica limonum (lemon) peel oil, Citrus aurantium dulcis (orange) peel oil, Lavandula angustifolia (lavender) oil, Citrus aurantium amara (bitter orange) leaf oil, Lavandula hybrida (lavender) oil, Coriandrum sativum (coriander) seed oil, Hyssopus officinalis oil, Pelargonium graveolens (geranium) leaf oil, Cedrus atlantica (cedarwood) bark oil, Boswellia carterii oil.

Přírodní zvětšení a zpevnění poprsí

Nejste spokojena s křivkami svého těla a plastické operace vás děsí - již na ně nemyslete- nemusíte.

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Hledáte opravdu účinnou přírodní cestu k zeštíhlení  a tvarování postavy? Objevte efekt nejsilnějšího přírodního ,,spalovače tuků"  v přípravcích řady Body Sculptor.

 

Kosmetika pro omlazení pleti

Kosmetika pro omlazení pleti

Hledáte 100% přírodní péči o pleť po čtyřicítce? Zajímá Vás okamžitý a viditelný účinek? Alqvimia Vám nabízí přírodní alternativu ke konvenčním omlazujícím metodám v podobě jedinečné řady Eternal Youth.

Tvorba www stránek: Barton Studio. s.r.o.