Almond oil

Obličejový a tělový olej, jehož základní funkcí je posílení schopnosti retence vody v pokožce, výživa a zlepšení elasticity. Chrání pleť proti vnějšímu podráždění.

Ze sladkých plodů stromu, obdivovaného pro krásu květů, získáváme vitaminy B a D, které jsou nezbytné pro hydrataci, ochranu a které povzbuzují buněčnou respiraci naší kůže. Mandlový olej je pro svou výjimečnost využíván v kosmetice už od starověku. Zvláště mandlovníky z Tarragony, zdrojové oblasti všech našich pleťových olejů a tajemství kvality našich produktů, jsou ve světě nejvíce ceněné.

100 ml

Vhodné pro všechny typy pokožky, zvláště doporučeno pro děti a osoby pokročilého věku. Aplikujte po koupeli nebo po sprše na pokožku celého těla. Posiluje suché a oslabené vlasy, pomáhá zabránit tvorbě lupů. Aplikujte večer na umyté vlasy a masírujte, dokud se olej plně nevstřebá. Zabalte vlasy do ručníku a nechte olej působit celou noc. Ráno vlasy umyjte běžným způsobem.

Prunus amigdalus dulcis (sweet almond) oil.

Přírodní zvětšení a zpevnění poprsí

Nejste spokojena s křivkami svého těla a plastické operace vás děsí - již na ně nemyslete- nemusíte.

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Jak působí přípravky pro zeštíhlení

Hledáte opravdu účinnou přírodní cestu k zeštíhlení  a tvarování postavy? Objevte efekt nejsilnějšího přírodního ,,spalovače tuků"  v přípravcích řady Body Sculptor.

 

Kosmetika pro omlazení pleti

Kosmetika pro omlazení pleti

Hledáte 100% přírodní péči o pleť po čtyřicítce? Zajímá Vás okamžitý a viditelný účinek? Alqvimia Vám nabízí přírodní alternativu ke konvenčním omlazujícím metodám v podobě jedinečné řady Eternal Youth.

Tvorba www stránek: Barton Studio. s.r.o.