Alchymické receptury


V Alqvimii věříme v základní pravdu: všechno souvisí se vším.

Jedním ze základů alchymických věd je ve skutečnosti vědomí, že všechno souvisí se vším. Vše v přírodě je vzájemně propojeno. Země, rostliny, živí tvorové i vesmír. To je důvodem, proč rostliny jsou ovlivněny hvězdami a měsícem. Existuje den, konkrétní čas a přesný okamžik, kdy musí být rostlina sbírána, protože tehdy má největší sílu.

ALQVIMIA obnovuje antické umění parfemářství kombinované se starověkými recepturami a tradičními alchymickými procesy. Výsledkem je vždy jedinečný produkt. A každý tento jedinečný produkt ALQVIMIA představuje hledání absolutní krásy.

„Parfemářství má mnoho společného s hudbou; Parfém je akord a musí mít harmonii, aby byl vytvořen dobrý produkt na mnoha úrovních. Kouzlem produktů ALQVIMIA je ale hlavně to, že se jedná o kosmeticky účinné výrobky, s efektem pro krásu, pocit harmonie, s dobrou energií a obzvláště dobré duchovně.“ Idili Lizcano

Jsme dědici Španělské školy aromaterapie, která spojuje vědu a umění. Aromaterapie ALQVIMIA je fascinujícím světem úžasné alchymie. Je to magický svět éterických olejů, který spojují člověka s božskou energií vesmíru. 100% přírodních látek s maximální čistotou a maximální vibrací rostlinného království. Světlo ztělesněné v hmotě, schopné vás přeměnit, transformovat.

„Tajemstvím alchymie je transformace; V pozadí našeho snažení je hledání světla, hledání dokonalosti. Alchymie je transformace. A naše produkty transformují.
Pracujeme s dvěma energiemi – Yin a Yang a s elementem vzduchu, s cílem sjednotit krásu s celkovým pocitem štěstí a pohody.“ Idili Lizcano

Naší zásadou je používat jen ty nejdelikátnější, nejhodnotnější a nejcennější éterické oleje na celém světě: ne všechny éterické oleje téhož druhu jsou stejné – svou čistotou, energií, vibracemi…

Vyznáváme holistický přístup – Každý produkt ALQVIMIA je vyroben s přihlédnutím k polaritě Yin nebo Yang, což naleznete v označení. Naše výrobky vás proto mohou harmonizovat dodáním potřebné energie podle konkrétní vzniklé nerovnováhy.

Všechny věci na světě mají polární povahu. Například čas je rozdělen na denní a noční, teplota může být chladná nebo horká, jste muž nebo žena. Stejně jako v těchto příkladech existuje energie Yin a na opačném pólu existuje energie Yang. Tyto energie nemohou být odděleny, jedna nemůže existovat bez druhé, jsou komplementární.

Stav blaženosti je definována jako dokonalá rovnováha mezi Yin a Yang. Nerovnováha je výsledkem nedostatku nebo přebytku jinové energie nebo jangové energie. Optimální je přizpůsobit naše tělo měnícím se podmínkám, udržovat fyzickou, duševní a emoční rovnováhu mezi těmito dvěma protikladnými a komplementárními energiemi.

Podívejte se na následující symboly, které najdete v našem balení:

Označuje, že se jedná o produkt s Yinovou zátěží, to znamená, že vhodně působí proti přebytku Yangu

Označuje, že se jedná o produkt s Yangovou zátěží, to znamená, že vhodné působit proti přebytku Yin

Znamená to, že se jedná o produkt s balancovanou zátěží Yin-Yang, což je vhodné k vyrovnání jak nerovnováhy Yin, tak Yang

Výrobní procesy ALQVIMIA využívají výlučně metody, které respektují životní prostředí; respektují problematiku globálního i místního dopadu, neznečišťují životní prostředí. Výrobky Alqvimia nikdy nebyly testovány na zvířatech. Všechny produkty jsou vhodné pro vegetariány, většina produktů ALQVIMIA je vhodná pro vegany. Používáme pouze 100% přírodních ingrediencí a sdílíme pevné přesvědčení, že co je dobré pro vaši pokožku, je dobré pro vaši pohodu, štěstí a harmonii.


Novinky v nabídce


Radiance Booster Facial Oil

cena s dph 21 %

3 250 

Bust Firming Body Lotion

cena s dph 21 %

2 250 

Pure Micellar Cleansing Water

cena s dph 21 %

1 030 

Body Sculptor Body Lotion NEW

cena s dph 21 %

1 980 

Registrace k odběru newsletteru


Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy mezi prvními,
kdo bude informován o našich nových produktech, akcích a slevách.


Loading